Nagrody

  • Produkt Roku 2015 SUPERMAMA AWARDS

    I miejsce w kategorii Akcesoria do Karmienia
  • Kid's Biz Fair

    I Kid's Awards 2015 w ramach IV edycji targów Kid's Biz Fair w kategorii Okres Niemowlęcy

Opinie

Marysia Górecka - autorka bloga www.mamygadzety.pl, mama trójki dzieci

„Kiinde® to moim zdaniem jedna z lepszych marek akcesoriów dla mam, które chcą karmić dziecko swoim mlekiem, ale nie mają możliwości karmienia go piersią.
CZYTAJ DALEJ ZWIŃ

Małgorzata Rogozińska - położna, prywatnie mama trójki dzieci

„Jestem z wykształcenia i zawodu położną, mamą trójki dzieci w wieku 7 i 4 lat oraz 18 miesięcy. Miałam okazję jako jedna z pierwszych mam testować zestaw Kiinde® Twist™ do odciągnia i przechowywania mleka. Dostałam go do wypróbowania kiedy moja najmłodsza córka miała 6 miesięcy. Tak samo jak przy starszych dzieciach musiałam dość szybko zaplanować swój powrót do pracy i tak samo nie wyobrażałam sobie aby były one karmione w inny sposób niż naturalnie - moim mlekiem.
CZYTAJ DALEJ ZWIŃ

Karolina Lewandowska - lekarz na Oddziale Neonatologii, pracownik Poradni Laktacyjnej, prywatnie mam dwójki dzieci

„Stwierdzenie, że karmienie piersią jest najwłaściwszym sposobem żywienia niemowląt, to fakt niepodlegający dyskusji. Pokarm mamy w pełni zaspokaja potrzeby żywieniowe dziecka od pierwszych chwil życia i na bieżąco dostosowuje się do ich zmian. Zarówno w pracy zawodowej, jak i w prywatnym życiu obserwuję ze smutkiem, że mimo powszechnej świadomości przyszłych mam i ich deklaracji co do chęci karmienia piersią, wiele kobiet rezygnuje z niego z powodu problemów, które napotykają na swojej „mlecznej” drodze. Dzieje się tak, ponieważ brakuje właściwego wsparcia kobiet, zarówno w ich najbliższym otoczeniu, jak i (co najsmutniejsze) w systemie opieki zdrowotnej. Sama, mimo posiadanej wiedzy, nie uniknęłam przejściowych kłopotów i wątpliwości.

CZYTAJ DALEJ ZWIŃ

Newsletter

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl