Woreczki Foodii Squeeze Snack Pouch™

Foodii Pouch™ to woreczki z zakrętkami do przechowywania i podawania przecierów oraz musów.

Przecierowe posiłki dla Twojego dziecka możesz przygotować w większej ilości i zamrozić lub przechowywać w lodówce w woreczkach Foodii Pouch™. Następnie wystarczy podgrzać woreczek do odpowiedniej temperatury i przy pomocy naszych pozostałych akcesoriów z serii Foodii™ bezpośrednio z woreczka nakarmić dziecko*. Woreczki Foodii Pouch™ idealnie sprawdzają się poza domem i w podróży. Na przekąskę podczas spaceru z dzieckiem warto zabrać własnoręcznie przygotowany mus owocowy, jogurt lub inny deser. Używając woreczków Foodii Pouch™ masz pewność, że to co podajesz swojemu dziecku jest naturalne, zdrowe, pełnowartościowe, bez chemii, cukru i innych szkodliwych dodatków. Stosowanie systemu Foodii™ podczas rozszerzania diety dziecka wspomaga jego samodzielość i naukę jedzenia, a także pozwala uniknąć kupowania gotowych słoiczków, czy saszetek dla niemowląt.

 

 
 

Zobacz jakie to proste

Zalety woreczków Foodii Pouch™

 • posiadają szczelne nakrętki
 • są wykonane z trwałego i mocnego materiału – nie pękają i nie przeciekają
 • pozwalają na przechowywanie i podawanie przecierowej żywności
 • pozwalają uniknąć bałaganu i pobrudzenia się dziecka w czasie karmienia
 • dają nieograniczone możliwości podawania posiłku poza domem, w podróży, na wakacjach
 • są gotowe do użycia, czyste biologicznie, jednorazowe
 • nie zawierają BPA, PVC i fatalanów
 • podlegają recyclingowi

*Nigdy nie zostawiaj dziecka bez opieki, kiedy podajesz mu posiłek lub przekąskę. Niezależnie od sposobu karmienia zawsze istnieje ryzyko zakrztuszenia lub zachłyśnięcia się dziecka spożywanym pokarmem..

INSTRUKCJA OBSŁUGI SYSTEM FOODII™

FAQ

  • Czy woreczki Twist Pouch™(na mleko) i Foodii Pouch™(na przeciery) są takie same? Czy można używać ich zamiennie?

   TAK! Mimo, że woreczki Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ mają inne opakowania i są sprzedawane w różnych miejscach na stronie, praktycznie niczym się nie różnią! Zarówno jedne, jak i drugie mogą służyć do przechowywania mleka matki, mleka modyfikowanego, czy przecierów. Wszystkie woreczki pasują do smoczków Active Latch™, końcówek Snack Spouts™ i łyżeczek Squeeze Spoons™, jak również do laktatorów. Nasz lejek nadaje się do wszystkich woreczków. Dzięki temu, jeśli posiadasz więcej dzieci na różnym etapie rozwoju (np. niemowlę i starsze dziecko), możesz zrobić zapas woreczków Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ i używać ich zgodnie ze wszystkimi potrzebami Twoich dzieci.
  • Czy woreczki Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ mogą być używane wielokrotnie?

   Woreczki Twist Pouch™ i Foodii Pouch™ są sterylizowane i nie wymagają mycia przed użyciem. Z powodu konieczności przestrzegania surowych standardów higienicznych dotyczących karmienia niemowląt, nie mogą być one użyte ponownie. Nie ma możliwości dokładnego umycia i wysterylizowania wnętrza woreczka po użyciu, co powoduje wysokie ryzyko namnażania się bakterii.
  • Jak czyścić i dbać o elementy systemu Foodii™?

   Wszystkie elementy Foodii™ (poza jednorazowymi woreczkami) mogą być myte w zmywarkach (w górnym koszyku) lub ręcznie, w wodzie z dodatkiem płynu.
  • Jak dokładne są pojemności w ml podane na woreczkach Twist Pouch™ i jak należy je odczytywać?

   Pojemność podana na woreczkach Twist Pouch™ jest bardzo dokładna ( + - 5%), o ile poprawnie się ją odczyta. Podziałkę należy czytać, gdy woreczek jest w rozłożony. Aby rozłożyć woreczek, pociągnij przedni i tylny klin przy jego podstawie w przeciwnych kierunkach, aż do otwarcia spodniego klina. Dociśnij spodni klin palcem, aby szerzej rozłożyć woreczek. Czynność tę najłatwiej wykonywać, gdy woreczek wypełniony jest mlekiem.
  • Z jakich tworzywa wyprodukowany jest woreczek Foodii Pouch™?

   Woreczki Foodi Pouch™ wyprodukowane są z polietylenu LDPE #4, HDPE #2 i PET #1. Nie zawierają BPA, PVC ani ftalanu. Podlegają recyklingowi.

Newsletter

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl