Direct Pump™ Przejściówki do laktatorów

Przejściówki Direct Pump™to adaptery w formie nakręcanych pierścieni, dzięki którym laktatorem dowolnej marki* możesz odciągnąć pokarm prosto do woreczka Twist Pouch™. Wystarczy sięgnąć po przejściówkę pasującą do Twojego laktatora, nakręcić ją na laktator i z drugiej strony przykręcić do niej woreczek Twist Pouch™. Odciągany pokarm trafia prosto do woreczka.

Nasze aktywne smoczki Activ Latch™ są najlepszym rozwiązaniem zastępującym kobiecą pierś. Jeśli jednak Twoje dziecko przyzwyczaiło się do innego smoczka, możesz go wykorzystać do karmienia za pomocą odpowiedniej przejściówki Direct Pump™ nakręconej na woreczek Twist Pouch™ umieszczony w butelce Squeeze™. Dzięki temu masz możliwość wybrać smoczek, który najbardziej Ci odpowiada.

Komplet przejściówek Direct Pump™ to 7 różnych adapterów po 2 sztuki każdego rodzaju, pasujących do większości laktatorów* dostępnych na rynku.

 
 
 
 

Zobacz jakie to proste

Zalety przejściówek Direct Pump™

 • umożliwiają odciąganie pokarmu bezpośrednio do woreczka Twist Pouch™ laktatorem dowolnej marki
 • umożliwiają mocowanie smoczków różnych marek do woreczków Twist Pouch™
 • podlegają recyclingowi, nie zawierają BPA, ftalanów i PVC
 • można je myć w górnym koszyku zmywarki i sterylizować parowo

 

 

 

 

przejściówki Direct Pump™ pasują do laktatorów i smoczków następujących marek: Medela®, Lansinoh®, Evenflo®, Tommee Tippee®, Plilips Avent®, Playtex®, Ameda®, Dr Brown's®, Canpol®, Lovi®, Mam®, Ardo®

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI SYSTEM TWIST™

FAQ

  • Do jakich laktatorów pasują przejściówki Twist Direct-Pump™?

   Medela® Evenflo® Lansinoh® Tommee Tippee® Philips AVENT™ Playtex® Ameda® Dr Brown's® Canpol® Lovi®
  • Jak używać smoczków innych marek do podawania pokarmu bez powietrza z woreczka Twist Pouch™?

   Zanim zdecydujesz się na smoczek innej marki, wypróbuj smoczki Active Latch™. Są one lubiane przez maluchy, niektóre wręcz odmawiają przyjęcia pokarmu ze smoczków wiodących marek! Oczywiście, jeśli Twój maluch upodobał sobie inny smoczek, nie ma nic prostszego. Włóż woreczek do butelki, zgodnie z instrukcją, zdejmij zakrętkę i nałóż odpowiednią przejściówkę, a na nią smoczek. Trzymając butelkę do góry smoczkiem, ściśnij woreczek, aby wypuścić nadmiar powietrza.
  • Z jakiego tworzywa wyprodukowane są przejściówki Direct-Pump™?

   Przejściówki Direct-Pump™ zrobione są z polipropylenu. Nie zawierają BPA, PVC ani ftalanu. Podlegają recyklingowi.

Newsletter

Oprogramowanie sklepu internetowego Sellingo.pl